Nirria slovenský akčný, sci-fi film-promo

nirriaZdar Stalkeri. Dnes pre Vás mam niečo mimo misu. Boli sme oslovený autorom nového slovenského filmu ktorý sa práve natáča, či nezverejníme nejaké info pre stalkerskú komunitu. Milo nás potešilo, a povedzte, čo môže byť lepšie ako slovenský postapo film o stalkeroch? No predsa slovenský film o stalkeroch , ktorý čerpá nejaké info z Urbanstalkera :-) .

 

Čítať Ďalej

10x25 MONO Beater

Konečne sa páni do Fomei prebudili, a ponúkli a niečo pre nás, Stalkerov. Skvelý malý kuker, za vybornú cenu. 46€ za ďaľkohlad z BAK4 sklami, antireflexom a plnený dusíkom sa nám zdá naozaj slušné. No nič, doplníme do EDC :-).

Obľúbená rada ďalekohľadov Fomei Beater bola doplnená kompaktným modelom 10x25 MONO Beater. Tento takmer "vreckový" ďalekohľad je vhodný pre turistiku, cyklovýlety i pre vyznávačov rýchlych kolies.

 vyr 5190OY1534

Jedná sa o monokulárny ďalekohľad so silným tmavo zeleným pogumovaním a polycarbonátovým telom vhodný pre každodenné používanie. Monokulár je naplnený suchým dusíkom, čo zabraňuje vnútornému oroseniu a ďalekohľad je tak odolný proti zahmlievaniu optiky pri náhlej zmene teploty.

Priemer objektívu: 25 mm
Zväčšenie: 10x
Sklo hranolu: Bak4
Antireflex: SMC
Plnenie dusíkom: áno

Samozrejme aj u nás v eshope

Ďalšie články...


Notice: Undefined variable: app in /home/aw020400/www_root/stalker/templates/yoo_nite/warp/systems/joomla/layouts/pagination.php on line 12

Notice: Trying to get property of non-object in /home/aw020400/www_root/stalker/templates/yoo_nite/warp/systems/joomla/layouts/pagination.php on line 12
BIGTheme.net • Free Website Templates - Downlaod Full Themes