Strict Standards: Declaration of KunenaLayoutBase::debug() should be compatible with Joomla\CMS\Layout\BaseLayout::debug($data = Array) in /home/aw020400/www_root/stalker/libraries/kunena/layout/base.php on line 38
Vitajte, Hosť
Užívateľské meno: Heslo: Pamätať si ma
  • Strana:
  • 1
  • 2
  • 3

TÉMA: Vzduchovka

Vzduchovka 26.08.2015 19:45 #192

  • Lipo
  • Lipo-ov Avatar
  • NEPRÍTOMNÝ
  • Administrator
  • Príspevky: 5
  • COM_KUNENA_KARMA: 6
videl som magora ako s air softovou zbranou behal po ulici a strielal po dopravnach znackach v HA,co si tak bezny clovek v tej chvili pomysli, je to ostra zbran a vola na policiu, nikdy nevies , cize zbran vzdy v puzdre na verejnosti skryta,strelba je jasna ale doma na zahrade ta nebude nikto riesit zvlast ked mas aj tlmic nerusis vystrelom susedov, 15J ma uz kazda vzduchovka je to viac menej na hrane napr Hatsan 85 od turkov je tak silna ze je s toho uz malorazka pomaly, do tvrdej dosky vbehne na 2/3 brok, cize trafis potkana a ten si ani nevsimne ze ma dieru v sebe a umre na prievan
COM_KUNENA_VIEW_DISABLED

Vzduchovka 26.08.2015 20:58 #193

  • Mego
  • Mego-ov Avatar
  • NEPRÍTOMNÝ
  • Senior Stalker
  • I'm woodlandstalker
  • Príspevky: 36
  • COM_KUNENA_KARMA: -1
Taký magor zas nie som... ja by som rozhodne šiel niekde hlbšie do lesa... čo sa týka hluku, aké hlasné to je? Resp. ako Ďaleko od ľudí potrebujem byť?
Niektoré veci som si predstavoval inak...
COM_KUNENA_VIEW_DISABLED

Vzduchovka 27.08.2015 10:51 #195

  • Martin
  • Martin-ov Avatar
  • NEPRÍTOMNÝ
  • Fresh Stalker
  • Príspevky: 8
  • COM_KUNENA_KARMA: 1
nie je to vôbec hlučné...keď buďeš strieľať na záhrade, tak sused Ťa síce bude počuť, ale rušiť ho nebudeš....odporúčam túto
armpek.sk/detail-produktu/vzduchovka-ham...combo-cal-4,5mm.html
slušný hobby kúsok za nie zlé peniaze....mám to doma
COM_KUNENA_VIEW_DISABLED

Vzduchovka 27.08.2015 11:17 #197

  • Mego
  • Mego-ov Avatar
  • NEPRÍTOMNÝ
  • Senior Stalker
  • I'm woodlandstalker
  • Príspevky: 36
  • COM_KUNENA_KARMA: -1
ooo, tak toto je dosť veľa... ja som skorej pozeral nejaké vzduchové pištole na začiatok. Tie sa budú aj ľahšie prenášať ako také pušky... Bo kde skryjem 90cm zbraň? pištol dám do bundy a hotovo.

Je nejaký rozdiel medzi vzduchovkou a CO pištoľou?
Čo sa týka nábojov, odporúčate skôr broky, alebo diabolky?
Niektoré veci som si predstavoval inak...
COM_KUNENA_VIEW_DISABLED

Vzduchovka 27.08.2015 11:33 #198

  • Martin
  • Martin-ov Avatar
  • NEPRÍTOMNÝ
  • Fresh Stalker
  • Príspevky: 8
  • COM_KUNENA_KARMA: 1
manuálne naťahovaná vzduchovka je jednoranová - pištoľ na CO2 je viacranová. Vzduchovka, ktorú som spomínal má pevnú hlaveň, naťahuje sa pákou pod hlavňou, vzduchovky, kde sa láme hlaveň, môžu byť náchylnejšie na nepresnosť - toto nemám overené.
Pištoľ na CO2 je na plinkanie na kratšie vzdialenosti. Osobne doma nemám CO2 pištoľ, strielal som len z kamošovej, mal som pocit, že s vyprázdňovaním bombičky bola akosi o dosť slabšia a nepresnejšia. Je to tiché. Dá sa to zohnať aj pod 50 éčok.
Čo sa týka presnosti, dávam prednosť diabolkám pred brokmi....aj keď najvačší problém v presnosti je väčšinou v medzikuse....medzi zbraňou a zemou :)
Je niečo, čo Ti bráni urobiť zbroják, kúpiť si zbraň a chodievať na strelnicu? Ako píše Autogen dosť často vo svojich článkoch....urobte si zbroják a zožeňte si zbraň....
COM_KUNENA_VIEW_DISABLED

Vzduchovka 27.08.2015 11:35 #199

  • Mego
  • Mego-ov Avatar
  • NEPRÍTOMNÝ
  • Senior Stalker
  • I'm woodlandstalker
  • Príspevky: 36
  • COM_KUNENA_KARMA: -1
Momentálne je... finančná situácia. Do výplaty ešte zo dva týždne, na účte 19€, v peňaženke 35€, čiže nič moc... okrem toho musím šetriť na zimné gumy, čiže do novembra mi bude treba také štyri kila.

V okolí KE, alebo PP je niekde nejaká stralnica? Aké sú tam ceny, resp. ako to funguje?
Niektoré veci som si predstavoval inak...
COM_KUNENA_VIEW_DISABLED
  • Strana:
  • 1
  • 2
  • 3
Moderátori: Autogen, Viking
BIGTheme.net • Free Website Templates - Downlaod Full Themes