Strict Standards: Declaration of KunenaLayoutBase::debug() should be compatible with Joomla\CMS\Layout\BaseLayout::debug($data = Array) in /home/aw020400/www_root/stalker/libraries/kunena/layout/base.php on line 38
Vitajte, Hosť
Užívateľské meno: Heslo: Pamätať si ma
  • Strana:
  • 1
  • 2

TÉMA: Dobrovoľný vojenský výcvik

Dobrovoľný vojenský výcvik 27.08.2015 11:37 #200

  • Mego
  • Mego-ov Avatar
  • NEPRÍTOMNÝ
  • Senior Stalker
  • I'm woodlandstalker
  • Príspevky: 36
  • COM_KUNENA_KARMA: -1
Ficko a jeho čvarga schválili od budúceho roka možnosť prihlásiť sa na dobrovoľný vojenský výcvik, ktorý by mal trvať asi 9 týždňov. Aký máte názor? Ísť, či neísť? Ja by som rozhodne chcel ísť. Jediné, čo ma deprimuje, že ma ostrihajú (som metal head)
Niektoré veci som si predstavoval inak...
COM_KUNENA_VIEW_DISABLED

Dobrovoľný vojenský výcvik 27.08.2015 11:42 #202

  • Autogen
  • Autogen-ov Avatar
  • NEPRÍTOMNÝ
  • Administrator
  • Chcete zit vecne ???
  • Príspevky: 93
  • Dostali ste poďakovanie 7
  • COM_KUNENA_KARMA: 8
Preboha uvazuj aspon tyzden dopredu chlape!!! Ty naozaj chces branit Fica,Prochazku ci tych dalsich typkov co nam akoze vladnu pre niecim? Tito branci budu prvy na rade, uvedomujes si to? Takto sme prvy na rade my . 35-40 rocny chlapi ktory este maju vojensky vycvik. Keby som mohol vratit spat cas, dnes mam modru knizku. Aj ked armada zlozen zo 40 rocnych typkov by bola veeeelka sranda :-D
Strilam,strilam a kukam nasi padaju.
Kuknem lepsie a ja ti mam naopak patrony.
Posledná úprava: 27.08.2015 11:43 od Autogen.
COM_KUNENA_VIEW_DISABLED

Dobrovoľný vojenský výcvik 27.08.2015 11:48 #205

  • Martin
  • Martin-ov Avatar
  • NEPRÍTOMNÝ
  • Fresh Stalker
  • Príspevky: 8
  • COM_KUNENA_KARMA: 1
ako píše Autogen - asi by som na taký výcvik nešiel. Ale na druhej strane, Autogen, ked sa pozerám na dnešných 20 ročných chalanov, tak si myslím, že naša partia 40tnikov by ich ešte vedela dať do laty :woohoo:
COM_KUNENA_VIEW_DISABLED

Dobrovoľný vojenský výcvik 27.08.2015 11:53 #206

  • Mego
  • Mego-ov Avatar
  • NEPRÍTOMNÝ
  • Senior Stalker
  • I'm woodlandstalker
  • Príspevky: 36
  • COM_KUNENA_KARMA: -1
Tak pozrite... ja mám 22, ťahá pomaly na 23 a rozhodne nie som typický mladňak dneska a som na to patrične hrdý. Vyrástol som v lese, ktorý mám od domu asi 300 metrov. Takže si myslím,ž e stále existujú aj normálni ľudia, nielen nagélovaní gaykovia, ale to je téma, ktorú nechajme tak.

Čo sa týka toho výcviku, myslel som to skôr pre vlastné dobro, aby som sa niečo naučil. Jasné, že rozhodne nemienim brániť ficovu prdel pred hocikým. Ťažko povedať, či mi to môže niečo dať, alebo nie... ono skôr si myslím, že absolventov budú nasadzovať na kalamity, snehy, záplavy a podobné blbosti. A keď vypukne ozajstná válka, aj tak budú musieť narukovať všetci od 18 do 60, tak čo...
Niektoré veci som si predstavoval inak...
COM_KUNENA_VIEW_DISABLED

Dobrovoľný vojenský výcvik 27.08.2015 11:54 #207

  • Autogen
  • Autogen-ov Avatar
  • NEPRÍTOMNÝ
  • Administrator
  • Chcete zit vecne ???
  • Príspevky: 93
  • Dostali ste poďakovanie 7
  • COM_KUNENA_KARMA: 8
2Martin:Ale na druhej strane, Autogen, ked sa pozerám na dnešných 20 ročných chalanov, tak si myslím, že naša partia 40tnikov by ich ešte vedela dať do laty
No mozne to je ,ale snad nie, lebo to je naozaj do placu......
Strilam,strilam a kukam nasi padaju.
Kuknem lepsie a ja ti mam naopak patrony.
Posledná úprava: 27.08.2015 11:56 od Autogen.
COM_KUNENA_VIEW_DISABLED

Dobrovoľný vojenský výcvik 27.08.2015 11:55 #209

  • Autogen
  • Autogen-ov Avatar
  • NEPRÍTOMNÝ
  • Administrator
  • Chcete zit vecne ???
  • Príspevky: 93
  • Dostali ste poďakovanie 7
  • COM_KUNENA_KARMA: 8
Vojencina ti nic rozume v tom casovom intervale neda. Nasetri par eciek a prihlas na nejaky kurz ovladania zbrane, boja nozom, prezitia. To mi pride rozumnejsie...
Strilam,strilam a kukam nasi padaju.
Kuknem lepsie a ja ti mam naopak patrony.
COM_KUNENA_VIEW_DISABLED
  • Strana:
  • 1
  • 2
Moderátori: Autogen, Viking
BIGTheme.net • Free Website Templates - Downlaod Full Themes