Strict Standards: Declaration of KunenaLayoutBase::debug() should be compatible with Joomla\CMS\Layout\BaseLayout::debug($data = Array) in /home/aw020400/www_root/stalker/libraries/kunena/layout/base.php on line 38
Vitajte, Hosť
Užívateľské meno: Heslo: Pamätať si ma
  • Strana:
  • 1
  • 2

TÉMA: Prežitie ženy v meste

Prežitie ženy v meste 27.04.2017 08:36 #347

  • Hanka
  • Hanka-ov Avatar
  • NEPRÍTOMNÝ
  • Fresh Stalker
  • Príspevky: 3
  • COM_KUNENA_KARMA: 0
Zdravím všetkých :) ...som tu absolútny nováčik, tak poprosím o trpezlivosť, kým sa tu zorientujem :woohoo:
Tak ma napadlo, či by sa tu nenašli nejaké rady, návody a pod., ktoré by pomohli prežiť VÝLUČNE ŽENE, ak by odrazu ostala sama v krízových situáciách, odkázaná iba na seba.. články, ktoré som si prečítala sú neskutočne poučné a som rada, že som na túto stránku naďabila, no väčšinou sú o preživších skupinách, alebo o mužoch. Ale čo nejaká nešťastnica, ak vybuchnú všetky plány, má sa ihneď modliť? :whistle:
COM_KUNENA_VIEW_DISABLED

Prežitie ženy v meste 27.04.2017 09:22 #348

  • Autogen
  • Autogen-ov Avatar
  • NEPRÍTOMNÝ
  • Administrator
  • Chcete zit vecne ???
  • Príspevky: 93
  • Dostali ste poďakovanie 7
  • COM_KUNENA_KARMA: 8
Vitaj medzi nami. :-).
Vsetky rady by mali byt univerzalne, ale urcite su specifika pre zeny. Ked tak nad tym premyslam, tak ma napda len nasledujuce:
1., Zbran. Bohuzial. Strelna. To znamena ist k policajtom a absolvovat celu peripetiu na ziskanie zbrojneho preukazu a nosit a vediet pouzit.
2., Bohuzial vyzerat v pripade pruseru neatraktivne, idealne zanedbano a choro. Chlapi su chlapi, co si budeme hovorit. Co sa nemusi vzdy podarit, ze niektore veci nezamaskujes :-).
3., A bohuzial po3x. Skupina. Jeden je nic, dvaja su nic dvakrat. Bez skupiny nie je sanca. Nemozes hladat jedlo, spat aj strazit naraz.

Takze najlepsia rada je skupina. Svoja alebo cudzia. Svoja je idela, v cudzej sa Ti moze stat vselico.
Z kazdej spravy ktoru sme desifrovali od ludi co naozaj zle casy zazili sa zhoduju na nasledujucom :
Zeny a deti ostavaju doma. Bodka.Bez vynimky. Vzdy vsetko riada a riesia muzi. Zeny varia, staraju sa o deti. Proste stredovek :-(. Sama zena na ulici dopadne skor ni neskor, vies ako :-(
Asi som Ta velmi nepotesil , vsak...
Strilam,strilam a kukam nasi padaju.
Kuknem lepsie a ja ti mam naopak patrony.
COM_KUNENA_VIEW_DISABLED
Následujúci užívateľ vraví 'Ďakujem': Hanka

Prežitie ženy v meste 27.04.2017 10:11 #349

  • Hanka
  • Hanka-ov Avatar
  • NEPRÍTOMNÝ
  • Fresh Stalker
  • Príspevky: 3
  • COM_KUNENA_KARMA: 0
Dakujem za privitanie a samozrejme aj za bleskovu odpoved :-)..nepotesil si ma, ale ani nesklamal, pretoze takto nejako som nad tym rozmyslala aj ja...takze uz nic ine asi neostane v takej situacii ( len dufam, ze k tym hrozam nepride ), len vlasy bleskovo ostrihat na vrabciaka, zababrat ich na nejaky zlepenec, zo sminiek vyrobit na tvari umelecke dielo a la zombie a svet okolo mna bude mozno trosku menej nebezpecny :-) :-):-) .
Este raz dakujem za odpoved a tesim sa na dalsie clanky.

Hanka
COM_KUNENA_VIEW_DISABLED

Prežitie ženy v meste 28.04.2017 07:36 #351

  • Hanka
  • Hanka-ov Avatar
  • NEPRÍTOMNÝ
  • Fresh Stalker
  • Príspevky: 3
  • COM_KUNENA_KARMA: 0
Zdravim Vikinga :-)

aj Tebe dakujem za info, co mi mozu pomoct...

Som z centra Bratislavy a aj preto ma to nuti nabrat vedomosti a rady ( moje stastie , ze som nadabila na tuto stranku :-) ), co vsetko je potrebne, keby sa nieco strhlo...Najhorsie na tom celom je, ze v mojom okoli medzi znamymi vyzeram ako cvok, co zbytocne strasi a prehana...akoby cakali na zazrak a ze sa vobec nic nedeje, a keby nahodou ano, si to vraj "hodia" a maju pokoj..no, aj to je riesenie, nikomu ho neberiem..

Co sa tyka tej prednasky v Ruzomberku, budete tu mat nejake vcasne upozornenie o termine? Rada by som totiz prisla, len si budem musiet zariadit volno v praci...

A ano, kasery, paralyzery uz mam ukryte na viacerych miestach ( sledujem zaruky a obcas ich odskusam ), na zbrojak uz som si zohnala knihu a idem do toho :-)

V case "kludu" som nekonfliktna, problemom sa snazim vyhybat, ale v case pruseru, ako pises, bude prezitie nad vsetky zakony tohto sveta, tak sa na to tak aj pozeram:-)

Ahoj.
Hanka
COM_KUNENA_VIEW_DISABLED

Prežitie ženy v meste 16.05.2017 07:18 #355

  • Rija
  • Rija-ov Avatar
  • NEPRÍTOMNÝ
  • Fresh Stalker
  • Príspevky: 4
  • COM_KUNENA_KARMA: 0
Ahoj Hanka, tiež som žena...

Vôbec nemusíš byť odsúdená na neprežitie v meste v krízovej situácii. Žena má byť ženou a muž mužom!!! Prečo by si si mala ostrihať vlasy na vrabčiaka?
Kľudne si môžeš obliecť rifle, sukňu, sexi top :-D Nemusíš chodiť po meste ako keby si ušla z lesa. Dá sa to!!!
Mám prácu v ktorej musím byť elegantne slušne oblečená a nikto ani len netuší že mám nonstop pri sebe nožík, maličký kaser a zbraň...
Máme oproti chlapom jednu veľkú výhodu ktorou je kabelka. Do kabelky sa ti zmestí EDCčko aké len potrebuješ, treba len pekne usporiadať.
Nosiť pri sebe kaser, paralyzér a iné srandy je síce pekné ale treba ich vedieť aj správne použiť.
Rozhodnutie spraviť si zbroják si dobre premysli!!! Nosiť pri sebe zbraň nie je len tak. Bez toho aby som mala niečo odstrielane, nasušené a nadrillované by som s ňou z domu nevyšla. Aby sa vlastná zbraň v krízovej situácii neotočila proti mne.
Sú rôzne prednášky a kurzy, brániť sa dá hoci čím len treba vedieť ako, všetko je to len o cviku!!!
Treba pozorovať svoje okolie, byť vždy v strehu, rozpoznať útočníka ešte pred útokom ....
Posledná úprava: 16.05.2017 07:25 od Rija.
COM_KUNENA_VIEW_DISABLED

Prežitie ženy v meste 17.05.2017 12:04 #358

  • Rija
  • Rija-ov Avatar
  • NEPRÍTOMNÝ
  • Fresh Stalker
  • Príspevky: 4
  • COM_KUNENA_KARMA: 0
Ahoj Viking baba na videu je super pripravená a tej je kabelka naozaj zbytočná :lol:
Ale v reálnom živote si to predstaviť neviem, by som sa takto v práci cítila nepohodlne. Mám jednu z menších pištolí ktorú mám stále pri sebe buď na opasku vo vnútornom kydexovom puzdre alebo používam elastický pás, záleží od oblečenia a taktiež maly nožík. Ale pre zbytok ako je komplet EDC je kabelka ako stvorená. :cheer:
COM_KUNENA_VIEW_DISABLED
  • Strana:
  • 1
  • 2
Moderátori: Autogen, Viking
BIGTheme.net • Free Website Templates - Downlaod Full Themes