Pravidla webu a fora

Nasledujúce pravidla sú záväzné pre všetkých registrovaných užívateľov.

Každý príspevok je kontrolovaný moderátorom, ktorý má právo ho premenovať, presunúť, alebo bez upozornenia zmazať. Pri opakovanom, alebo hrubom porušení pravidiel, môže moderátor užívateľa dočasne, alebo trvalo vylúčiť. IP adresa a identifikačné dáta všetkých príspevkov a prispievateľov, sú zaznamenávané a v prípade žiadosti budú odovzdané orgánom činným v trestnom konaní. Všetky príspevky na tomto webe vyjadrujú názory autora príspevku a nie administrátorov, či moderátorov (s výnimkou ich vlastných príspevkov a článkov), a preto títo, rovnako ako poskytovateľ tohto webu, za ne nenesú zodpovednosť.


Pravidlá:

1., V prípade kopírovania textov, obrázkov a ďalšieho materiálu z inej webovej stránky, je užívateľ povinný uviesť adresu, z ktorej boli skopírované.

2., Revizionizmus (napr. popieranie holokaustu a pod.), bude považovaný za hrubé porušenie pravidiel.

3., Oslavovanie fašizmu, nacizmu, komunizmu a ďalších diktátorských foriem vlády, bude považované za hrubé porušenie pravidiel.

4., Napádanie, osobné osočovanie, nadávky, včítane nábožensky, rasovo alebo národnostne motivovaných urážok, bude považované za hrubé porušenie pravidiel.

5., Každý má svoj názor a má na naň plné právo. Preto rešpektujte názory druhých. Nie vždy s vami bude každý súhlasiť, prípadne vy s ním, to ešte neznamená, že oponent je blbec.

6., Ak sa rozhodnete niekam prispieť, prečítajte si predchádzajúcu diskusiu v danej téme. Nie je nič horšie, ako keď sa po 15 stránkovej debate objaví niekto nový a začne riešiť, čo už bolo dávno vyriešené.

7., Pred tým, než založíte novú tému, presvedčte sa, či už neexistuje. Ak nenájdete vhodnú tému (konkrétnu, alebo všeobecnú, kam sa to môže zaradiť,, tak novu tému s vhodným názvom založte. Ak niekto zareaguje, budete vedieť odpoveď, ak nebude reagovať nikto, postupne sa téma posunie pri pridávaní nových, na dno strany a dozadu medzi staré témy.

8., Predmet príspevku (názov témy, píšte s prvým veľkým písmenom a pokiaľ možno s diakritikou.

9., Necitujte príspevok, ktorý bezprostredne predchádza vášmu. Zbytočne to zneprehľadňuje fórum. V opačnom prípade príspevok citujte. Ak je dlhý, nechajte začiatok a koniec citátu a vymažte jeho jadro tak, aby sa dalo určiť, na ktorý z predchádzajúcich príspevkov reagujete a zároveň sa neplytvalo miestom.

10., Bez písomného súhlasu prevádzkovateľa webu, nie je možné kopírovať a šíriť informácie zverejnené na tomto webe.

11., Informácie na tomto webe majú informatívny charakter a nenabádajú k skúšaniu praktík, ktoré by mohli porušiť platné zákony SR.

12., Spam bude mazaný a spamer zablokovaný,podľa rozhodnutia administrátora.

13., Žiadna komerčná reklama tu nebude. :-( Pokiaľ si prajete reklamu u nás na webe, ozvite sa, preberieme to.

BIGTheme.net • Free Website Templates - Downlaod Full Themes