Urban Stalker EDC

batohNiekoľko krát sme boli oslovení s požiadavkou o zostavenie základného EDC, Go home Bagu  či BOBu. No a v slabej chvíľke sme to aj prisľúbili a týmto postom sľub plníme. Takže v princípe budeme vychádzať z toho , čo po vreckách a po ruksakoch nosíme štandardne my alebo čo by sme nosiť chceli.

Čítať Ďalej

Stalkerov zoznam. 10 vecí na zajtra..

checkZdar Stalkeri, dnes si opäť pripomenieme niečo , čo ste mali spraviť už dávno. 10 vecí, ktoré môžete spraviť pre seba a svoju rodinu hneď zajtra a nemôžete sa vyhovárať na nič. Bude Vás to stáť 150€ ale budete pripravený na problémy lepšie ako 90% populácie okolo Vás.

 

Čítať Ďalej

Krpce a onuce pre stalkera

kompletDobré topánky a kvalitne ponožky. Pre turistu, vojaka, preppera či stalkera absolútny základ bez ktorého sa nedostanete nikam. Každý, kto prešiel po vlastných pár kilometrov to vie a podľa toho sa aj do budúcna zariadi. Zoženie si tie najkvalitnejšie topánky aké môže a obuje práve tie ponožky ktoré mu vyhovujú. Ponuka je obrovská, ceny rôzne.

Čítať Ďalej

Ako vybrať spacák pre Stalkera

brenta produktKaždý, kto sa pokúsil prespať pod širákom, pozoroval neďaleké rádioaktívne jazierko a počúval vresk polnočnej sovy loviacej rysovlka vie, že bez poriadneho spacáka je to v podstate utrpenie. Dá sa to vydržať jednu či dve noci ,ale je to bez neho koledovanie si o zdravotný problém. Tak si dnes skúsime prebrať , aký spacák je pre Stalkera najvhodnejší.

Čítať Ďalej

8 chýb pri balení BOBu.

imagesAk sa spýtate 20 prepperov čo majú v BOBe, dostanete 20 mierne odlišných odpovedí. Ale to je OK, tak to ma byť, každý by mal poznať svoje silné a a slabé stránky. Tak si prejdite mojich 8 upozornení, a zistite či sa v nich nájdete.

Čítať Ďalej

Helmy a prilby v survivale.

16660000To, že každý motorkár ma prilbu sme si zvykli podľa zákona. To, že na bicykel bez prilby nesadnete začína byť aj u nás samozrejmosť. Na lyžiarskych svahoch začína byť prilba minimálne bežná a decko na korčuliach bez prilby v nás vyvoláva pocit okamžite začať hľadať tú nezodpovednú mater, ktorá to dovolila.

Čítať Ďalej

Intenzimeter IT-65

it65 03Tak sa nám po chvíle čakania dostal pod ruky intenzimeter IT-65. Pozrie mu na zúbok a vysvetlíme si, čo vlastne s týmto prístrojom môžeme merať a na čo nám vlastne bude.

 

 

Čítať Ďalej


Notice: Undefined variable: app in /home/aw020400/www_root/stalker/templates/yoo_nite/warp/systems/joomla/layouts/pagination.php on line 12

Notice: Trying to get property of non-object in /home/aw020400/www_root/stalker/templates/yoo_nite/warp/systems/joomla/layouts/pagination.php on line 12
BIGTheme.net • Free Website Templates - Downlaod Full Themes