Nôž Glock FM78 - minirecenzia

glock6Glock je v prepperských a stalkerských kruhoch tak často diskutovanou témou, že o ňom hovorí pomaly už aj moja babka. Ide o nôž od firmy, ktorá vyrába strelné zbrane (určite všetci poznáte pištole Glock). Ale nôž už vyrábala predtým ako začala s pištoľami. Vyrába sa v troch farebných vyhotoveniach a v dvoch verziách – Glock 78 a Glock 81. 81-ka je to isté čo 78, ibaže obsahuje na chrbte viac-menej dekoratívnu pílku. Za +/- 30€ si môžete zadovážiť kus kvalitnej ocele. Poďme sa mu teda pozrieť na tie dekorativne zúboky. 

Čítať Ďalej

Test filtra SAWYER Point One - po roku

27905 865 vyrp11 69807Zdar stalkeri. Circa pred rokom sme pre seba aj pre Vás testovali filter Sawyer Point One. Test dopadol výborne, ale boli sme upozornení aby sme ho zopakovali po roku používania. No a tak sme teda po tom roku otestovali znovu. 

 

Čítať Ďalej

Batohy Berghaus – Bergen

vulcanKaždý kto sa len chvíľu zaujímal o armádu pozná batoh Bergen. Bergen sa stal synonymum pre vojensky batoh. Niet inej cesty ako použiť batoh pokiaľ sa potrebujeme presunúť po vlastných nohách. Nikto to nevie lepšie ako vojaci. A viete ako vznikol názov Bergen? Počas Falklandskej vojny britská SAS zistila, že im poriadny batoh vo výstroji chýba. Tak bol pre jednotky SAS zakúpený komerčný batoh Berghaus Vulcan. A vžil sa názov Bergen.

Čítať Ďalej


Notice: Undefined variable: app in /home/aw020400/www_root/stalker/templates/yoo_nite/warp/systems/joomla/layouts/pagination.php on line 12

Notice: Trying to get property of non-object in /home/aw020400/www_root/stalker/templates/yoo_nite/warp/systems/joomla/layouts/pagination.php on line 12
BIGTheme.net • Free Website Templates - Downlaod Full Themes